Deltager liste

½ Marathon - Early start kl 18:00

  1. Rikke Christiansen - Brønderslev
  2. Jonna Christensen - Sindal
  3. Helle Hornshøj - Frederikshavn
  4. Britta Andersen - Jerslev
  5. Karl Kristian Andersen - Jerslev

½ Marathon - kl 18:30

  1. Thomas Kragh Pedersen - Hjørring
  2. Rico Eiersted - Strandby
  3. Kirsten Rovs Hansen - Aalborg
  4. Jesper Eegholm - Hjallerup
  5. Helle Marinussen - Frederikshavn
  6. Henrik Marinussen - Frederikshavn
  7. Helle Berg Andersen - Skagen
  8. Freddy Andersen - Skagen
  9. Heidi Egeberg Johansen - Aalborg
  10. Christian Katballe - Frederikshavn
  11. Anne Bundgaard - Østervrå
  12. Heine Jensen - Østervrå
  13. Robert Pedersen - Hjørring
  14. Heidi Maria Navntoft - Klokkerholm
  15. John Tryk - Frederikshavn
  16. Susanne Lundgren - Frederikshavn
  17. Anne Lise Jakobsen - Lendum
  18. Ole Jakobsen - Lendum
  19. Peter Kristensen - Sæby
  20. Helle Mørch Sørensen - Sæby
  21. Jannie Ravn
  22. Jannie Lundby Andersen - Strandby
  23. René Larsen - Frederikshavn
  24. Jakob Stenbakken Johnsen - Frederikshavn
  25. Henrik Larsen - Frederikshavn
  26. Jan Sørensen - Sæby
  27. Maria Nilsson - Aalbæk
  28. Carl-Chr Fiedler - Ulsted
  29. Christial Sahl Jensen - Hjørring
  30. Gert Møller - Sæby
  31. Ole Sørensen - Sæby
  32. Lars Larsen - Ravnshøj
  33. Mathias Johansen - Hjallerup
  34. Søren Nielsen - Frederikshavn
  35. Boye Jeppesen - Frederikshavn
  36. Rasmus Stig Andersen - Åbyen
  37. Kasper Schou
  38. Lone Ringgaard - Aalborg
  39. Maiken Sand-Jensen - Hjørring
  40. Henrik Blaabjerg Hansen - Thisted
  41. Leif Jensen - Sæby
  42. Frank Haagesen - Hjørring
  43. Rikke Barrit - Frederikshavn
  44. Mike Friis - Frederikshavn
  45. Peter Nielsen - Hjørring
  46. Kia Andersen - Skagen
  47. Michael Pedersen - Skagen
  48. Charlotte Højgaard - Skagen
  49. Anne Mette Marinussen - Frederikshavn
  50. Kurt Nielsen - Hals
  51. Dan Jørgensen - Suldrup
  52. Unn Norheim - Frederikshavn
  53. Søren Sørensen - Vejgaardv
  54. Otto Bedholm - Skagen
  55. Morten Fjølner - Strandby
  56. Søren Klinsmann - Aalborg

Rundeløb - kl 18:30

  1. Walter Engen - Frederikshavn
  2. Malene Engen - Frederikshavn
  3. Jesper Nielsen - Frederikshavn
  4. Louise Hesthaven - Frederikshavn
  5. Jørgen Skov Abildgaard - Hjallerup
  6. Anne Abildgaard - Hjallerup
  7. Annette Møller - Østervrå
  8. Robert Møller - Østervrå
  9. Pernille Thygesen - Ravnshøj
  10. Kristina Friis - Frederikshavn
  11. Rikke Heisel - Frederikshavn
  12. Heidi Thaysen - Frederikshavn
  13. Taus Vangsted - Frederikshavn
  14. Henriette Nielsen - Hjørring
  15. Christian Nielsen - Hjørring
  16. Hanne Gjelstrup - Frederikshavn
  17. Lorene Klemmensgaard - Strandby
  18. Jane Eiersted - Strandby

Arrangør:

Juleshopping i Frederikshavn

(C) Rico Eiersted  | Tlf.: +45 20 49 21 99 | rico@strandby.dk